sob. Paź 24th, 2020

MLS USA

Major League Soccer amerykańska piłka nożna

Dyrektor sportowy Austin FC Claudio Reyna o przyszłości szkolenia młodzieży w USA

2 min read

Szczegóły nowej konkurencyjnej platformy rozwoju młodzieży w Stanach Zjednoczonych nie zostały jeszcze wyjaśnione w związku z wiadomością o wycofaniu Akademii Rozwoju Piłki Nożnej USA , ale dyrektor techniczny Austin FC Claudio Reyna mówi, że ma nadzieję, że niezależnie od ustalonego planu prowadzić do pozytywnych zmian.

Reyna dołączyła do Austin American-Statesman, aby uzyskać szczegółowe pytania i odpowiedzi na temat, który został opublikowany w piątek, mówiąc, że Austin FC jest nadal zaangażowany w swój program rozwoju młodzieży z pomysłem, że zostanie utworzona nowa konkurencyjna platforma, która obejmie inne zespoły MLS z drugiej strony kryzysu COVID-19 obecnie wszystko jest zawieszone.

W pewnym momencie i prawdopodobnie co ważniejsze w związku z tym, przez co teraz przechodzimy (z pandemią COVID-19), kiedy będziemy mogli wrócić, będzie to inne podejście ze względu na to, przez co przechodzimy” – powiedziała Reyna. „Wpływa to na całe myślenie, prawdopodobnie krótkoterminowe. Ogólnie rzecz biorąc, znowu będzie młodzieżowa piłka nożna, ale na pewno w Stanach Zjednoczonych będzie wyglądać inaczej. To, w co będziemy zaangażowani w Austin FC, będzie kontynuacją tego, co postanowiliśmy dodać dwa zespoły (poszerzając je o grupy wiekowe U-13, U-14 i U-15) i znaleźliśmy wysoce konkurencyjną ligę do rywalizacji, w tym zespoły MLS ”.

Reyna powiedziała, że ​​idealnie, nowa platforma będzie zawierała poprawki, które będą oparte na założeniach USSDA i pomogą przyspieszyć rozwój młodzieży w USA. Jedną z takich zmian, które chciałby zobaczyć, jest zminimalizowanie kosztów i wymagań dotyczących podróży graczy, aby zapewnić wszystkim uczciwe szanse.

Jest wiele rzeczy, które są ważne, które możemy zmienić” – powiedziała Reyna. „Wysokość kosztów. Myślę, że musimy być bardzo świadomi tego, ile rodzice płacą za swoje dzieci we wszystkich dyscyplinach sportowych, od indywidualnego treningu po samą podróż. To trochę odbiera radość. Dorastałem w innym czasie i mogę z tym porozmawiać. Spędziłem dużo czasu grając, ale byłem też w domu z moim bratem i rodziną. Czuję, że sport młodzieżowy stał się branżą, w której tak dużo podróżujesz. W weekendy , długie wycieczki. Dzieci w młodym wieku wsiadają do samolotów, aby grać w gry. Nie jesteś do końca pewien, dlaczego.”

„Jesteśmy teraz w innym świecie i mam nadzieję, że to coś się zmieni, to tylko ogólny koszt i te zasoby ”.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x