czw. Gru 3rd, 2020

MLS USA

Major League Soccer amerykańska piłka nożna

Major League Soccer powróci na boiska 8 lipca

6 min read

Major League Soccer ogłosiło, że wznowi sezon 2020 ze wszystkimi 26 klubami MLS rywalizującymi w MLS to Back Tournament w ESPN Wide World of Sports Complex w Walt Disney World Resort na Florydzie od 8 lipca. Po zakończeniu turniej MLS planuje kontynuować regularny sezon ze zmienionym harmonogramem na rynkach krajowych. W zmienionym harmonogramie niektóre mecze z pierwotnego harmonogramu sezonu regularnego 2020 MLS mogą zostać anulowane lub przełożone. Ostateczna liczba meczów i harmonogram pozostałej części sezonu regularnego 2020 MLS oraz powiązane zasady dotyczące biletów zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Major League Soccer powróci na boisko 8 lipca dzięki wyjątkowemu turniejowi z udziałem wszystkich 26 klubów rywalizujących w ESPN Wide World of Sports Complex w Walt Disney Resort na Florydzie, a teraz wiemy, że pojedynki po losowaniu turnieju były trzymany.

HARMONOGRAM MECZÓW MLS

 • 8 lipca: Faza grupowa
 • 25-28 lipca: 1 / 16
 • 30 lipca – 1 sierpnia: ćwierćfinały
 • 5-6 sierpnia: półfinały
 • 11 sierpnia: finał

Przed losowaniem, ogłoszono, że mecz otwarcia turnieju będzie zobaczyć oba kluby Florida zmierzą się: gospodarze Orlando City SC vs Inter Miami CF . Pełny remis – który możesz obejrzeć powyżej – determinował resztę sześciu grup. Harmonogram turnieju, w tym szczegółowe daty pojedynków i pełne szczegóły transmisji, zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Grupy

GRUPA A

Konferencja Wschodnia

 1. Orlando City SC
 2. Inter Miami CF
 3. FC New York City
 4. Philadelphia Union
 5. Chicago Fire FC
 6. Nashville SC

GRUPA B

Konferencja Zachodnia

 1. Seattle Sounders FC
 2. FC Dallas
 3. Vancouver Whitecaps FC
 4. San Jose Earthquakes

GRUPA C.

Konferencja Wschodnia

 1. Toronto FC
 2. Rewolucja Nowej Anglii
 3. Wpływ z Montrealu
 4. DC United

GRUPA D

Konferencja Zachodnia

 1. Prawdziwe słone jezioro
 2. Sporting Kansas City
 3. Colorado Rapids
 4. Minnesota United FC

GRUPA E

Konferencja Wschodnia

 1. Atlanta United FC
 2. FC Cincinnati
 3. New York Red Bulls
 4. Columbus Crew SC

GRUPA F

Konferencja Zachodnia

 1. LAFC
 2. LA Galaxy
 3. Houston Dynamo
 4. Portland Timbers FC

Rywalizacje na Wschodzie

Do Orlando City i Inter Miami dołączą w grupie A zespoły play-off 2019 NYCFC i Philadelphia Union , nowy wygląd Chicago Fire i kolejny zespół ekspansji 2020 w Nashville SC

Inne grupy Konferencji Wschodniej zorganizowały kilka smacznych pojedynków rywalizacyjnych, zaczynając od kanadyjskiego pojedynku klasowego pomiędzy Toronto FC a Montreal Impact w Grupie C, gdzie drużyny te zmierzą się również z DC United i New England Revolution .

Derby Hell Is Real pojawią się również w Orlando, ponieważ zarówno Columbus Crew, jak i FC Cincinnati zostali wciągnięci do grupy E, gdzie dołączą do nich dwie inne drużyny z odrobiną niedawnej złej krwi, Atlanta United i New York Red Bulls .

El Trafico i Rocky Mountain Cup

W grupie B zobaczymy starcie Cascadii między Seattle Sounders i Vancouver Whitecaps, a także rewanż w pamiętnym meczu play-off w Seattle z FC Dallas w 2019 roku . Trzęsienia ziemi San Jose Matiasa Almeydi również dołączą do grupy, dodając kolejny intrygujący zespół do miksu grupy B.

Real Salt Lake z grupy D zremisował dwóch rywali w Colorado Rapids i Sporting KC , jednej z najlepszych drużyn ligi w dwóch meczach w 2020 roku. Grupa dodała kolejnego rywala w Minnesocie United, aby dopełnić być może jedną z najbardziej zrównoważonych grup turnieju .

Najsmaczniejszy pojedynek może jednak wystąpić w grupie F, gdzie LA Galaxy była pierwszą selekcją w grupie po LAFC, co oznacza, że ​​El Trafico pojawi się również w Orlando. Houston Dynamo , którzy grali spoilery dla Galaxy w ostatnim dniu sezonu dwa lata z rzędu, były następny zespół się wciągnąć w grupie, która została zaokrąglona przez Portland Timbers .

Format

26 zespołów MLS zostało podzielonych na sześć grup (grupy AF). Dwaj najlepsi finaliści w każdej grupie wraz z czterema najlepszymi drużynami z trzeciego miejsca przejdą do fazy pucharowej, która rozpocznie się w rundzie 16.

Drużyny będą grały o punkty w sezonie regularnym w fazie grupowej, podczas gdy istnieje także miejsce dla Ligi Mistrzów Concacaf i 1,1 miliona dolarów w nagrodach pieniężnych na linii.

 • Konferencja Wschodnia: 14 wschodnich zespołów zostało podzielonych na trzy grupy, jedną z sześciu drużyn (Grupa A) i dwie z czterema drużynami każda (Grupa C i Grupa E). Uwaga: W dalszej części sezonu 2020, Nashville SC będzie przenieść się do Konferencji Wschodniej .
 • Konferencja zachodnia: 12 zespołów zachodnich zostało również podzielonych na trzy grupy, każda składająca się z czterech drużyn każda (grupa B, grupa D, grupa F).

Mecze grupowe

Każdy klub MLS rozegra trzy mecze fazy grupowej, które będą się liczyły do ​​ogólnej klasyfikacji sezonu regularnego 2020 (wygrana = 3 punkty, remis = 1 punkt, strata = 0 punktów).

W przypadku grup czteroosobowych (Grupy BF) każda drużyna zmierzy się z pozostałymi trzema. W przypadku grupy A, która będzie się składać z sześciu drużyn, następujące będą trzy pojedynki dla każdej z nich:

Rozstawione drużyny

Każda z sześciu grup zawierała drużynę rozstawioną, a losowanie najpierw określało grupę dla każdego z nasion.

Jako zespół „gospodarza” Orlando City SC został automatycznie wyznaczony jako główny materiał siewny sześcioosobowej grupy A („A1”). Oto pełna lista nasion:

 • Wschód: Orlando City (gospodarze)
 • Wschód: Atlanta United (półfinalista Audi MLS Cup Playoffs)
 • Wschód: Toronto FC (półfinalista Audi MLS Cup Playoffs)
 • Zachód: LAFC (półfinalista Audi MLS Cup Playoffs)
 • West: Seattle Sounders (półfinalista Audi MLS Cup Playoffs)
 • Zachód: prawdziwe słone jezioro (kolejne najwyższe punkty ogółem w Konferencji Zachodniej od sezonu 2019)

Procedura losowania zespołów nasiennych

 1. Nazwy pozostałych dwóch nasion wschodnich (Atlanta i Toronto) zostały umieszczone w kulce, a te dwie kulki zmieszano razem w doniczce.
 2. Piłka została losowo wybrana przez gospodarza, a zespół wschodni został wyznaczony jako materiał siewny grupy C („C1”). Pozostałą piłką w puli były nasiona grupy E („E1”).
 3. Podobnie, nazwy trzech zachodnich nasion (LAFC, RSL, Seattle) zostały umieszczone w kulce i te trzy kulki zostały zmieszane razem w doniczce.
 4. Piłka została losowo wybrana przez gospodarza, a zespół Zachodni został przydzielony jako materiał siewny grupy B („B1”). Następnym wyborem dokonanym przez gospodarza było ziarno grupy D („D1”). Pozostała piłka została oznaczona jako materiał siewny grupy F („F1”).

Zespoły Unseeded

Po MLS wznawiającym sezon w stanie Floryda, MLS is Back Tournament rozpocznie się od pojedynku dwóch drużyn z Florydy, Orlando City SC vs. Inter Miami CF. Ten pojedynek oznaczał, że Inter Miami został wyznaczony jako drużyna „A2” przed losowaniem.

Procedura losowania zespołów Unseed

Dziesięć pozostałych drużyn wschodnich, które nie zostały posiane, i dziewięciu drużyn zachodnich, które nie zostały posiane, przydzielono do grup zgodnie z następującą procedurą, zaczynając od Konferencji Wschodniej:

 1. Nazwy 10 pozostałych niesiewnych drużyn wschodnich zostały umieszczone w nieoznakowanej piłce, a 10 piłek zmieszano w puli.
 2. 10 piłek było następnie ponumerowanych od „1” do „10”.
 3. Gdy Inter Miami został już oznaczony jako „A2”, przedstawiciel drużyny rozstawionej w grupie C wybrał losowo liczbę od 1 do 10. Nazwa drużyny w odpowiedniej piłce została przypisana do grupy C jako „C2”. Następnie wyznaczony przedstawiciel grupy E zaliczył kolejkę, aby zrobić to samo i wybrać drużynę „E2”. Sekwencja tur została wznowiona z nasionami grupy A w Orlando City (następnie z nasionami grupy C i grupy E) i była powtarzana, aż do każdej niesiewnej drużyny wschodniej przydzielono miejsce w grupie.
 4. Każda z 9 drużyn z Zachodu nie posadzonych została umieszczona w nieoznakowanej piłce, a 9 piłek zmieszano w puli.
 5. 9 piłek było następnie ponumerowanych od „1” do „9”.
 6. Przedstawiciele każdego z nasion grupy B, grupy D i grupy F na zmianę wybierali losowo liczbę od 1 do 9. Nazwa drużyny w odpowiedniej piłce o numerze została przypisana do grupy tego nasiona na następnej dostępnej pozycji (B2, D2 i F2, a następnie B3, D3 i F3 itp.). Sekwencję powtarzano, aż do każdej niesiewnej drużyny Zachodu przydzielono grupę.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x