27 lutego 2021

MLS USA

Major League Soccer amerykańska piłka nożna

Trener reprezentacji USA Gregg Berhalter oglądał debiut syna Sebastiana

2 min read

Główny trener reprezentacji USA, Gregg Berhalter, był obecny na kilku meczach MLS w Back Tournament w Orlando, rzekomo po to, by oglądać niektórych z jego podopiecznych w akcji. Ale w sobotę miał również okazję osobiście być świadkiem przełomowego rodzinnego momentu.

Syn Berhaltera, Sebastian , jest pomocnikiem Homegrown dla Columbus Crew SC , który w sobotę pokonał FC Cincinnati 4-0 w grupie E. Oznaczało to, że trener Caleb Porter dał niektórym młodym piłkarzom kilka minut, a właśnie to zrobił w 77. minucie, subskrybując Sebastiana i Aidana Morrisa, współpracownika Crew Academy .

„Z przyjemnością zaprezentowałem [ Aboubacar Keita ] swój debiut w ubiegłym roku jako zawodnik Homegrown z naszego klubu i byłem naprawdę podekscytowany tym, że dziś debiutują z Sebastianem i Aidanem” – powiedział Porter po meczu. „I nie daję debiutantom młodych zawodników, chyba że na to zasłużyli. Ci dwaj naprawdę ciężko pracowali. I zasłużyli. To dobry moment dla nich, ale także dla klubu. Wierzymy w nasze akademia rozwojowa i nasza ścieżka rozwoju, i na szczęście mamy graczy w przygotowaniu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli więcej ”.

Starszy Berhalter brał udział w niektórych ważnych momentach podczas gry, ale wyobrażamy sobie, że prawdopodobnie dał mu tyle motyli, co każdy z nich. Sebastian może nie zdobywać tylu minut na pierwszą drużynę w drużynie załogi, która ma wielu weteranów i po prostu umocniła swoje kwalifikacje jako silnych pretendentów do turnieju, ale jeśli nadal będą pokazywać atakujące fajerwerki, które zrobili w sobotę, może być więcej niż to tylko ta kamea.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x