sob. Paź 24th, 2020

MLS USA

Major League Soccer amerykańska piłka nożna

Zwycięzca MLS Back Tournament zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów Concacaf 2021

1 min read

W przyszłym miesiącu rozpocznie się wiele turniejów MLS is Back Tournament , a wśród nagród dla zwycięzcy jest miejsce w 2021 Scotiabank Concacaf Champions League.

I w nowym wydaniu, ta koja zostanie przyznana zwycięskiemu klubowi bez względu na to, czy mistrz jest klubem z USA czy Kanady.

Federacja USA Soccer i Canada Soccer zatwierdziły jednorazową zmianę metody kwalifikacji, podobnie jak Concacaf. Miejsce dla zwycięzcy turnieju zastąpi miejsce, które zwykle przyznawano liderowi punktów sezonu regularnego MLS na konferencji naprzeciw zwycięzcy tarczy kibiców MLS.

CCL dla klubów z siedzibą w USA

Oprócz MLS jest miejscem z powrotem Turnieju, amerykańskie kluby MLS mają trzy inne ścieżki do zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów 2021, odzwierciedlając ostatnie formaty kwalifikacji:

  • Mistrz MLS 2020
  • 2020 Zwycięzca Kibiców MLS
  • 2020 Lamar Hunt US Open Cup mistrz

CCL dla klubów z Kanady

Tymczasem Kanada widziała dwóch przedstawicieli MLS w Lidze Mistrzów. Oprócz automatycznej koi, która trafia do zwycięzcy Mistrzostw Kanady 2020, kanadyjski klub, który wygrał MLS to Back Tournament, również zajmie miejsce w Lidze Mistrzów. 

Jeżeli ten sam kanadyjski klub MLS wygra, zarówno MLS to Back Tournament, jak i Canadian Championship, to Kanada Soccer określi kryteria kwalifikacji dla drugiego klubu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x